FAQ

Jaká je úspěšnost Vašich tipů?

Jak již bylo napsáno v úvodu, dlouhodobě se nám daří a snažíme se držet úspěšnost nad 70%. Je to důležité jak pro nás, tak zejména pro naše klienty aby dosahovali zisku. Samozřejmě jelikož se jedná o sport, který se hraje (ve většině případů) na hřišti, tak se může stát, že přijde méně úspěšné období kdy přijdou prohry. Nicméně se toto snažíme eliminovat a držet úspěšnost co nejvýše, i když se stane, že přijde méně úspěšný měsíc, tak posléze přijdou měsíce kdy je úspěšnost ještě vyšší než výše zmíněná.

Kolik lidí se podílí na tipech, které poskytujete?

Vždy minimálně 3 lidé, z nichž je každý zaměřen na svůj sport. Máme ale i své kontakty, které se v určitém sportu přímo pohybují, a mohou tak poskytnout ty nejlepší informace a tipy.

Kolik lze vyhrát díky vaším tipům peněz?

To záleží na každém sázejícím, jaký má kapitál, jaké tipy zvolí, jak s nimi naloží a vsadí je, a také jaká bude aktuální úspěšnost našich tipů. Samozřejmě čím více můžete použít na sázení, o to vyšší je, v případě vysoké úspěšnosti, zhodnocení Vašich vkladů.

Máte přístup k domluveným výsledkům?

Lze říct, že některé naše tipy mají nejvyšší možnou důvěru, kvůli informacím ke kterým se jiní nedostanou. Ve sportovním světě máme známosti, a v případě kdy je možnost, využijeme jejich informací.

Kolik tipů denně obdržím?

V základní (Exclusive) sekci vždy 2-3 tipy v závislosti na nabídce daného dne, jde nám především o kvalitu a hodnotu tipů a ne o kvantitu. V pokročilé sekci (Golden) dostanete VŽDY 3 sólo tipy a jeden tip (AKU) složený z 2-3 tipů s výsledným kursem přesahujícím 3.00.

U jakých sázkových kanceláří mám sázet?

Tato volba je kompletně na Vás. Doporučujeme ale sázet dle toho, u které je aktuálně nejvyšší kurz na danou sázkovou příležitost (v případě že máte možnost více kanceláří).

Garantujete Vašim klientům zisk za zaplacené členství?

Přestože se snažíme a děláme maximum pro to, aby byly naše tipy co nejúspěšnější a co nejlépe zanalyzované, nemůžeme zaručit zisk, ani slíbit, že bude určité množství tipů výherních. Je potřeba si uvědomit, že se stále jedná o kurzové sázení, tedy o hazardní hru, v rámci které se snažíme získat výhodu oproti sázkovým kancelářím pomocí co nejvíce informací, což se nemusí bohužel vždy povést. V žádném případě ale nemůžeme zaručit zisk či určité % výher z dodaných tipů, a ani netvrdíme a vy nemůžete očekávat, že při zakoupení našich produktů, získáte výhodu v kurzovém sázení, a to i přesto, že jsme dlouhodobě velmi úspěšní. Poskytujeme náš názor na danou sportovní událost, založenou na různých informacích, který si můžete koupit. Jak s ním naložíte, je čistě na Vás.  Radíme proto každému, aby sázel pouze takový kapitál, který si může dovolit (v případě nevýherní série) ztratit.

Může se stát, že přijde dlouhodobější nevýherní série?

Snažíme se, aby takových období bylo co nejméně. V minulosti již tato skutečnost nastala (ne v době fungování tohoto webu, ale při našem sázení), z chyb jsme se poučili a vše děláme tak, aby se toto již neopakovalo. Samozřejmě i přesto toto nastat může, proto je velmi důležité dodržovat moneymanagement a tím tzv. „ustát“ takové období.

Pokud máte nějaké další dotazy neváhejte a kontaktujte nás pomocí našeho Kontaktního formuláře.2020 © super-bets.cz
Všechna práva vyhrazena.

Web vytvořil - Patrik Picka


Web je určen pouze pro uživatele starší 18 let. Negarantujeme žádný příjem ani zisk. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost!